Kur „parsiduoda” freelanceriai?

Arba „Smulkaus verslo reklama internete”.

Tinklalapiai skirti reklamuotis laisvai samdomiems darbuotojams (freelanceriams) pradėjo dygti kaip grybai po šilto rudens lietaus. Tai lėmė naujos verslo tendencijos bei laisvesnis mąstymas. Vadovai supranta, kad darbuotojas yra vertingas tiek, kiek pridėtinės vertės įmonei jis sukuria. Reikalingas motyvuotas darbuotojas, o ne kantriai sėdintis  8:00 – 17:00 darbe. Dažnai reikia darbuotojo trumpam laikui, konkrečiai specifinei užduočiai atlikti, tad lengviau ir pigiau rasti laisvai dirbantį specialistą, nei ieškoti nuolatinio darbuotojo ar įmonės.

Trumpalaikių sutarčių pagrindu dirbančių darbuotojų poreikis auga, tad auga ir pasiūla – žmonės randa motyvacijos dirbti savarankiškai tai kas jiems patinka, be pikto boso virš galvos. O atitinkamos platformos leidžia susitikti darbdaviui ir darbuotojui daug greičiau.

Tad kokiuose tinklalapiuose gali reklamuotis Lietuvos freelanceriai?

  • Versliukai.lt
  • Telo.lt
  • Lingjob.lt
  • Kurejuagentura.lt
  • dirbalaisvai.lt
  • freepro.lt

– Ką nors pamiršau? 🙂

Smulkaus verslo reklama internete nemokama – tereikia pasiskelbti viename ar keliuose iš šių tinklalapių. Neanalizuosiu kurie geresni, kurie patogesni, tik pateiksiu porą skaičių ir faktų lentelėje, kuri manau leis susidaryti bendrą vaizdą.

Dalyvių skaičiusDarbų sritys
Versliukai.lt~11000Nuo siuvėjo iki kosmonauto
Lingjob.ltVirš 1400Rašytojai, vertėjai
freepro.ltVirš 500Nuo siuvėjo iki kosmonauto
Telo.lt230IT ir susijusios sritys
dirbalaisvai.lt123IT ir susijusios sritys bei verslo sritys
Kurejuagentura.lt11IT kūrėjai: web dizaineriai, programuotojai, seo ir reklamos specialistai

Tad smulkaus verslo atstovas, ypač toks, kurio veiklos sritis susijusi su IT, reklama, tekstų kūrimu, tikrai turi galimybių pasinaudoti reklama internete. Ir tam nereikia didelių investicijų ar asmeninio tinklalapio.

Pats laikas verkšlenimus „duokit man darbo“ pakeisti į reklamą šiuose tinklalapiuose. Parodyk ką moki ir klientas atvers tau savo piniginę. Tad jei gali ką nors pasiūlyti verslui ir nori iš to uždirbti – nebijok užsiregistruoti.

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 206, šiandien: 1)

One thought on “Kur „parsiduoda” freelanceriai?”

Comments are closed.