Laiškų rašymas vyrams

Turiu pasamonėję įsitvirtinusį požiūrį, jog vyrai nemėgsta išvedžiojimų ir nori visko aiškiai ir greitai. Tai buvo nekartą patvirtinta darbe, kur vyrų kolegų daugiau nei moterų. Tai atsispindi ir mano el.laiškų rašymo procese.

Parašau laišką. Perskaitau. Ištrinu įžangą. Frazes „girdėjau ką tik grįžai iš Šveicarijos, tai tikriausiai pailsėjęs” pakeičiu į „Kaip atostogos, kaip kalnai?”. Sakinius ilgesnius nei pusantros eilutės padalinu į kelis sakinius. Tuomet ištrinu nereikšmingus. Hmm, jei laiškas sutrumpėja perpus, tuomet siunčiu. Jei ne – skaitau ir redaguoju antrąkart.

Pastebėta tendencija: į trumpesnį laišką atsakymo sulaukiu greičiau. Ilgus laiškus vyrai tingi skaityti, tai ir atideda.

Ir ne, iškarto trumpų laiškų rašyti nemoku. Man daug lengviau parašyti ilgą, su išvedžiojimais, o paskui sutraukti į trumpą ir aiškų.

Visgi kai supykstu išsiunčiu neredaguota. Tegu ir neiškarto, bet vistiek turės perskaityti 🙂

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 45, šiandien: 1)

11 thoughts on “Laiškų rašymas vyrams”

  1. Vieną kartą 🙂 Išmečiau įžangą apie tai kas mane privedė prie tokių išmąstymų.

  2. kartais malonu ir ilgą gauti 🙂 jei neperdaug apie darbą rašoma 😀

  3. Aga, laiškai su lyriniais nukrypimais 🙂 Yra ir tokių vyrų (ačiū dievui), su kuriais susirašinėjant būna du sakiniai apie darbą, trys į pievas. Tuomet smagu būna 🙂

  4. Kažkas taikliai yra pasakęs: Aš turiu mažai laiko, kad parašyčiau trumpą laišką…

  5. Kuo trumpiau, tuo geriau. Man irgi iki esmės nutrumpintos žinutės labiau patinka.

    Bjauriausia tai per skaipą, kai prasideda visokie „labas“, „esi?“, „ar galiu paklaust“, „ar turi laiko“… kodėl žmonės tiesiog negali paimt ir iš karto paklaust, ko norėjo.
    Kadangi pats nemėgstu tuščiažodžiavimų, tai ir kitų nevarginu, bet paskui prasideda „nebūk toks piktas/surūgęs“ ir pan.

  6. Mantai, kaip pirštu į akį!
    Turiu kelis veikėjus kurie pradeda pokalbius skype nuo „labas, esi?”. Jei manęs nėra, atsakau vėliau „labas, esu, kas atsitiko?”, tuomet to žmogaus prie skype nėra, grįžta po pusvalandžio ir parašo klausimą, o kadangi manęs prie kompo tuo metu nėra, atsakymą parašau po pusvalandžio.

    Nu žodžiu… pusę dienos užtrunka kol kažkas suderinama. O tiesiog reikia prie „labas, esi? pridėti ir klausimą ir viskas būtų greičiau.

  7. Jei žmonės skype ženkliukus naudotų pagal paskirtį, nebūtų jokių „esi?”.

Comments are closed.