Logistika lietuviškame internete

Jau daugiau nei metai dirbu logistikos įmonėje Klaipėdoje. Karts nuo karto darbo reikalais ar tiesiog smalsumo vedina noriu patikrinti internete kokią nors konkurentų, klientų ar partnerių įmonę ar logistikoje dirbantį asmenį. O kartais noriu paskaityti apie tam tikras prcedūras, dokumentus, terminologiją žmonių kalba, o ne skaitant įstatymus ar muitinės aktus ar logistikos vadovėlius. Ir susiduriu su keistu reiškiniu. Nerandu ką skaityti. Kad ir kokiais raktažodžiais ieškočiau, randu arba su logistika susijusių įmonių egzistavmo pėdsakus  interneto kataloguose, kur įrašytas tik emailas ale xxx@takas.lt ir telefonas arba kokį nors tragišką interneto puslapį.  Aišku čia kalba sukasi apie vidutinio dydžio įmones. Stambūs logistikos terminalai žinoma turi normalius tinklalapius. Bet tų rimtų terminalų ne tiek jau pas mus ir daug. Tačiau ten nebelieka vietos asmeniškumams – nėra tinklaraščių su asmeninėmis mintimis.

O juk taip norisi paskaityti atsiliepimų, paskaityti kokį logistikoje dirbančio žmogelio tinklaraštį, paskaityti studijuojančio būsimo logisto minčių ar pan. Bet spygą taukuotą – niekas nesidalina mintimis. O juk logistikoje verda įdomus gyvenimas. Nestandartiniai kroviniai, aikštingi neapsisprendę klientai, karai su muitine, laivai, vagonai, fūros… Mūsų krovos vadovai, laivų agentai ir ekspeditoriai prie kavos puodelio papasakoja tokių istorijų kad laikykis. Tad tikiu kad ir internete būtų galima paskaityti, bet deja niekas nerašo…

O gal logistikos ekspertai užsislaptinę? Aūūūū! Atsiliepkite!

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 63, šiandien: 1)

4 thoughts on “Logistika lietuviškame internete”

 1. As logistikoj irgi dirbu ne pirmi metai, taip pat pasigedau ka paskaityti, o tavo mintis apie logistikos bloga isvis suzavejo. 🙂
  Tavo blogo RSS jau seku kuris laikas, bet nedaug rasai logistikos temom…

 2. Zhygi, aš dar naujokė logistikoje, dirbu tik metai su kapeikomis. Bet jau pradedu „atkusti” ir žvalgausi bendraminčių, šiaip rašančių ką galėčiau skaityti ir vis nusiviliu kad nieko nerandu.
  Galvoju gal būtų ir šaunu kažką pradėti rašyti apie logistiką, tik dar nesugalvoju kokia kriptimi…

  Mariau, ačiū už linką! Jau buvau primiršusi šį tinklalapį.

 3. Geras linkas Mariau 😀

  Zavinta – o tu parasyk ka nors is linksmesniu istoriju, nutikusiu su transportu, arba perpasakok tas istorijas kurias minejai irase. Bus visai idomu ir manau tikrai atsiras skaitanciu. Pats rasyciau, nes daug visko yra nutike, tik kad is manes rasytojas tai tikrai nekoks.

Comments are closed.