Meilė slepiasi orouoste

Nepastebėjai tų šypsenų kai sutinkami iš ilgos kelionės grįžę draugai, šeimos nariai? Kaip vyrai stovi su didelėmis puokštėmis rožių? Kaip pražysta mylimojo veidas tolumoje pamačius to kur lauki? Kitą kartą labiau apsižvalgyk :)jŽmonės šypsosi, juokiasi, apsikabina, bučiuojasi – reiškia savo meilę. Tie kurie išsiskiria verkia, liūdi, juk juos palieka mylimi.

Šią idėją jog meilė slepiasi orouoste pasigavau po filmo Love Actually. Neblogs filmas apie susipynusius gyvenimus ir meilę. Ypač geras filmas Kalėdoms, nes veiksmas vyksta žiemos ir artėjančių Kalėdų periodu.

Lietuviai nėra emocianalūs, jie nemėgsta reikšti savo emocijų, tad atvirai demonstruojamą meilę galime pajusti tik orouoste. Kur dar? O gal orouoste nekvepia meilę?…

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 55, šiandien: 1)

3 thoughts on “Meilė slepiasi orouoste”

  1. Del meiles slypincios oro uostuose tai jau seniai pastebejau… gal ne pacia meile, bet dziaugsma 🙂
    Filma esu mates. Visiskas crap – man nepatiko(tai tik mano nuomone), tik va garso takelis superinis.

  2. filmas geras – man bent labai patiko. iš savo žanro atstovų vienas geriausių.

    oro uoste tikrai slypi daug meilės. dirbu atvykimo skyriuje, tai tikrai žinau. praktiškai visada matydamas pasitinkančius žmones nusišypsau – ten yra tikros šypsenos, tikras džiaugsmas. ypač įdomu stebėti vaikus, pasitinkančius, pavyzdžiui, senelius – kokie jie būna nedrąsūs, nes tų senelių nepažįsta. oro uoste nesuvaidintos emocijos.

    bet šiaip, pačiam oro uoste, meile nekvepia nė iš tolo.

  3. Skaitydamas pirmą pastraipą, maniau parašysiu apie „Love Actually”. Ta oro uosto scena nerealiai graži.. 🙂 O ir visas filmas pasakiškas.

Parašykite komentarą