Ką gero parodyti svečiams?

savaitgalis_neringoje01Toks klausimas manau iškyla daug kam kai atvyksta svečiai. Juk nesedėsi visą savaitgalį namuose(prisisėdėsi nuospaudas), ar negulėsi visą dieną prie jūros(nusvilsi odą).Tad naturaliai ieškai veiklos ir galiausiai surengi mini ekskursija nedažnai Klaipėdos pusėn užsukantiems svečiams.

Po Neringą man asmeniškai patogiau keliauti automobiliu. Nesi priklausomas nuo retai važiuojančių autobusų ir gali daugiau pamatyti. Nors kaina pakankamai didelė norint keliauti po Neringą automobiliu: 40Lt kėlimasis automobiliu, po 2,50Lt nuo žmogaus (išskyrus vairuotoją) ir 20Lt ekologinis mokestis. Plius stovėjimo aikštelės Nidoje. Bet verta. O gal esate ištvermingi ir mėgstate keliauti dviračiu? Tuomet pirmyn – Neringoje geri dviračių takai ir grynas oras.

Maršrutas čia paprastas. Persikėlus keltu važiuojame pietų link – į Juodkrantę. Jei nesate tinginiai ir mėgstate vaikščioti pasivaikščiokite palei krantinę – ten palei tvarkingą pėsčiųjų takelį sustatytos įvairios skulptūros. Tuomet užkopkite į Raganų kalną. Jei pučia stiprus vėjas, kai kurios skulptūros kalne juda ir skleidžia „raganiškus“ garsus. Smagu. Nusileidus nuo kalno rekomenduoju užsukti į Kogą(laivą) ir suvalgyti lietinių su bananais 🙂 Pasisotinę judame link Nidos. Tai jau didesnis miestelis, yra ką apžiūrėti ir kur pasivaikščioti. Bet visgi pagrindiniai akcentai – saulės laikrodžio aikštė ir Parnidžio kopa. Gamtos stebuklai tiesiog užburia.

savaitgalis_neringoje02

Pasižvalgius ir viską apžiūrėjus galima keliauti prie jūros ir pasideginti ant auksinio smėliuko, o jei oras vėsesnis – pabraidyti ramioje pakrantėje. Ar žinote jog braidymas atgaivina visą kūną? 🙂 O ir šiaip prie jūros galima susirasti daugybę užsiėmimų, apie kuriuos truputį rašiau dar pernai. Grįžtant nepamirškite sustoti didžiausioje kormoranų kolonijos perykloje. Ar žinote kaip atrodo miškas po to kai ten apsigyvena kormoranai? Pamatyti verta!

savaitgalis_neringoje03

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 49, šiandien: 1)

3 thoughts on “Ką gero parodyti svečiams?”

  1. aš tai dar būtinai nuvažiuočiau į Naglių gamtos rezervatą (čia tas kur tarp pervalkos ir juodkrantės) kur pažintiniu taku gali pavaikščiot po mirusias kopas (:

  2. :)grazios vietos 🙂 vaiku budamas labai bijojau raganu kalno 😀 turbut ir dabar 😀

  3. Meginciau su dviraciu pasivezint bo auto tai man ziauriai nepatinka – kai pats vairuoji:)

Parašykite komentarą