Mirę blogai. Senus keičia nauji

Pastarosiomis dienomis vyko aktyvus rss skaityklės valymas ir pildymas naujais įdomiais rašytojais. Ilgas savaitgalis visgi duoda savo – randi laiko įvairioms malonioms smukmenomis. Daug netuščiažodžiaujant norėčiau pasidalinti keliais atradimais.

altajus.net
Geografijos mokytojo rašomas tinklaraštis apie geografiją, mokyklą, švietimą bei technologijų naudojimą švietimo procesuose. Užkabino protingos ir taiklios tinklaraščio autoriaus mintys.

Bestads.lt
Ir kaip aš jo nebuvau aptikusi anksčiau? Geros, blogos, juokingos, ir apskritai daug įvairios reklamos pavyzdžių.

prezentavimas.blogas.lt
Arturo Laskausko, prezentacijų konsultanto tinklaraštis. Daug naudingų patarimų kaip padaryti gerą prezentaciją. Suskaičiau viską, išsižiojus laukiu naujų temų ir bandau taikyti pateiktus patarimus savo darbe.

vaivapamaiva.blogspot.com
Žavus, lengvas, moteriškas tinklaraštis moteriškomis temomis. Net nėra ką pasakoti – reikia skaityti.

blog.vsa.lt
Įmonės VSA Vilnius tinklaraštis apie šiukšlių rūšiavimą, ekologiją ir pan. Kaip jie patys rašo „Atliekų tvarkymas yra kur kas įdomesnė veikla, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.” Jų tinklaraštis irgi įdomesnis nei pasirodė iš pirmo žvilgsnio

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 56, šiandien: 1)

5 thoughts on “Mirę blogai. Senus keičia nauji”

  1. Tikrai neblogas reklamų blogas bestads.lt, kuris kaip ir pakeičia mirusią „žudančią reklamą”.
    O va, vsa blogas ir mane nustebino, nes žmonės nerašo kažkokių pranešimų spaudai, o tiesiog teikia savo kaip šios srities specialistų pamąstymus apie savo darbo kasdienybę – įdomiai ir suprantamai.

  2. Žavinta, vienas pastebėjimas – Tomo tinklaraštis psiekiamas adresu altajus.NET o ne altajus.LT

Parašykite komentarą