Moteriški pasvaičiojimai batų tema

Hey, I put some new shoes on and suddenly everything’s right“ mano mėgstamiausia Paolo Nutini daina. Puikiai atspindi mano nuotaiką – man reikia naujų batelių. Man dažnai jų reikia. Čia kaip taisyklė –ateina sezono pradžia ir netikėtai prisimeni jog iš praeito sezono liko tik batai su pamestu kulniuku ar nuspardytu priekiu.

Problema aiški, jos sprendimas nelabai. Mane siaubas purto nuėjus į batų parduotuves. Ten vien batai ant „špilkų“, panašūs į botus arba su super duper nežemišką kainą. Ar žinote kaip sunku rasti padorius žieminius batukus iki pusės blauzdos su smailėjančiu priekiu, 3-4cm storesniu kvadratiniu kulniuku ir už kainą nesiekiančią 300Lt?.. Ar aš senamadiška burbeklė pasidariau, ar batų mada pastaruoju metu išsigimė? O gal tiesiog batų parduotuvės Lietuvoje orientuojasi į senas bobutes arba „špilkines blondines“.

Pastaroji mintis kilo po šiandieninio apsilankymo naujoje pirmojoje Lietuvoje Deichmann avalynės parduotuvėje(Šiaulių Brukline). Batų pasirinkimas didelis, 80% batų kurie man tinka ir patinka, o ir kaina labai prieinama. Šiandien nusipirkau juodus kedukus už 79Lt. Žiūrėsim ar šis vokiškas „brandas“ sugebės būti toks kokį įspūdį sudarė šiandien – tiesiog gera batų parduotuvė.

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 33, šiandien: 1)

Parašykite komentarą