Pasiūlymas dėl bendro blogoraminio projektuko

Asmeninės apžvalgos – blogoramos tapo tikrai populiarios. Vis daugiau ir daugiau blogerių jas rašo ar žada prisijungti prie rašančiųjų. Tai tikrai gera atsvara nežinau.lt blogoramoms, kurios deja Džiugo sprendimu pasibaigė.

Dabar vis pamąstau apie Eugenijaus pasiūlymą skambėjusį štai taip:
„Kolegos, o gal vertėtų pagalvoti apie bendrą projektą vardu blogorama.lt.
Kur bendromis pajėgomis visi rašytų ką skaitė.
Gal net galėtų būti blogeriai.net dalimi.“

Manau idėja verta dėmesio. Aš tai įsivaizduoju kaip panašų į blogeriai.net įrašų rss paėmimo sistemą, tik vien iš blogoramų ir aišku ne pirmieji 50 žodžių, bet pilnas įrašas. O tai būtų galima padaryti jei blogoramas kiekvienas turėtume atskiroje kategorijoje. Tuomet „blogoraminis“ projektas imtų tik tos kategorijos įrašų rss.

Yra norinčių šią idėją paversti realybe?
Manau jog pirmenybė turėtų būti blogosferos senbuviams ar net pačiam blogeriai.net, nes sistema panaši, o ir atitinka tinklalapio tikslus. Tačiau jei vasarą jus apėmė tingulys galėčiau tokį projektuką užkurti ir aš – turiu tam laiko ir resursų.

Taigi laukiu jūsų nuomonės – reikia tokio projekto ar ne, ir jei reikia kas daro? 🙂

Gero savaitgalio visiems!

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 55, šiandien: 1)

9 thoughts on “Pasiūlymas dėl bendro blogoraminio projektuko”

 1. Panašaus reikia, bet ne pilnu įrašu, bet nuorodą, kaip blogramom ir priklauso. Manau galėtų būti tai panašu į digg projektuką, bet blogeriai patys negalėtų siūlyti savų įrašų.

  PVz kiekvienas galėtų dėti nuorodą+vienas sakinys apie ją,o paskui kas nors sudėtų į vieną tekstą.

 2. Va todėl man ir patinka rašyti viešus pasiūlymus, nes gauni naudingų ir įdomių pasiūlymų.
  Ta prasme kiekvienas siūlo savo nuorodas su trumpu aprašymu, o vakare kažkas sudeda tas nuorodas į vieną įrašą ir apipavidalina ir paskelbia kaip vientisą blogoramą.
  Ar daryti taip kad kiekvienas norintis įdeda nuorodą ir pora sakinių apie ją ir taip visos blogerių pasiųlytos nuorodos matosi.
  Osam, galėtum paplėtoti savo mintį? 🙂

 3. Vienas dalykas yra neabejotinas – kažko panašaus reikia. Nors labai skubėti nereikėtų, nes nežinau.lt tik visai neseniai nutraukė blogoramas. Tačiau jei tai bus įgyvendinta, aš tai įsivaizduoju kaip vieną didelį daugelio žmonių pildomą blogą, kur kiekvieną vakarą atsirastų daug blogoramų. Žinoma, daug kas kartotųsi, tačiau juk prie kiekvienos nuorodos rašomas komentaras, kuris visų skirtingas. Ir leistų blogeriams būti kūrybiškiems – juk kuo įdomesnis komentaras, tuo labiau maga paskaityti straipsnį 🙂

 4. Arvydai, čia objektyvi blogorama ir ištikrųjų atspindi kas patraukė blogeriai.net lankytojų akį ir kurį įrašą jie skaitė toliau. Pradžiai labai šaunu!
  Bet ateityje reikės ir subjektyvios blogoramos, kurioje galėtume paminėti tuos kurie nėra blogeriai.net sistemoje, bet karts nuo karto parašo kokį šedevrą. Kad nesimaltume tarp tų pačių, bet atrastume ir naujų blogerių.

 5. Žavinta,
  ar daug tokių žinai, kurių nėra blogeriai.net sistemoje?
  Čia juk tas pats kaip turėti mašiną be garso aparatūros – lyg ir važiuoja, bet toli su ja važiuoti nesinori 🙂
  Iš esmės Arvydo sumanymas labai geras – tikėjausi vienos stiprios vietos, kuri galėtų formuoti didelį lankytojų srautą ir būtų visiems „rodikliu”:) Ir techninis vertinimas yra žavus.
  Bent jau old school blogoramuose dėl subjektyvių (ir man suprantomų) priežasčių esu paminėtas tik kartą.
  Rašantys savo asmenines blogoramas galėtų „techniškai” (atskiras RSS srautas, paskelbimas iki 20,00) susitarti su Arvydu, kad po techninės apžvalgos būtų nuorodos į asmenines apžvalgas.
  Būtų paskata rašantiems, platesnė apžvalga skaitantiems „dienos geriausius” ir skaitytojas tik laimėtų.

  Eugenijus
  youlikeit.lt

Comments are closed.