Skaitymo ypatumai

Negaliu skaityti ilgų tekstų kompiuteryje. Max kiek galiu tai penki A4 formato lapai. Daugiau tiesiog psichologiškai neprisiverčiu… Štai iki penktadienio turiu perskaityti 81 lapo pranešimą ir parašyti 3 lapų analizę. Bet negaliu skaityti nors pasiusk! Na gal ir perskaityčiau susikaupusi, bet kokia nauda? Garantuotai neprisiminsiu nieko kas būtų vertinga ir ką galėčiau panaudoti analizei. Man norisi viską daryti senoviniais būdais – spalvotais pieštukais pasibraukti svarbesnes vietas, paraštėse pasižymėti komentarus ar iškilusius klausimus. Po perskaitymo dažniausiai tekstas būna taip išmargintas, kad iššifruoju tik aš, bet tada jaučiuosi jog mokausi, išmokstu, suprantu ir prisimenu.
O kaip jums sekasi skaityti darbus esančius kompiuteryje?

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 43, šiandien: 1)

3 thoughts on “Skaitymo ypatumai”

  1. sunku. ypač kai veikia papildomi dalykai.. ir šiaip nepatogus truputi dalykas. Bent jau man. Tiesiog kartais faina pusiau gulom ir panašiai. Prie kompo to nepadarysi..

  2. Va būtent!
    O man dar kartasi patinka paskleisti visus lapus ant stalo ir visus juos aprėpti akimis, kad bet kurią akimirką galėtum sugrįžti į tam tikrą vietą kur pažymėtas frazės vertimas, reikšmė, ar koks komentaras… O kompe jei jau norėsi gryžti atgal, tai paskui bus problematiška sugrįžt į priekį ir apskritai gaunasi toks blaškymasis…

  3. Didžiausias pasiekimas buvo perskaitytas Altorių šešėly per vieną vakarą (naktį). Akys dar poto kelias dienas man keršijo už sita kankinimą. Baisus dalykas taip mokytis.

Parašykite komentarą