Team building

Kartais net ir susistygavusiai įmonei prireikia kažkokios nedarbinės veiklos kuri atitrauktų dėmesį, leistų atsipalaiduoti, pailsėti ir pažinti vienas kitą neformalioje aplinkoje. Įmonėje kur aš pradėjau dirbti to jau tikrai reikėjo, nes pastaruoju metu buvo juntamas padidėjęs stresas ir nuovargis. Tad susiorganizavom į boulingą. Trim valandom po darbo. Neskaitant to kad kaip patys sakom „užlaužėm takelius“(striginėjo pastoviai), viskas buvo tiesiog super 🙂 Beje, dar superiau buvo tai kad mano komanda laimėjo ir aš su dar keturiais mano kolegomis-komandos nariais gavom čekį pavalgyti viename restorane.

Kad tai buvo teigiamas ir vykęs team building pasijuto ir kit1 rytą. Rytiniame 15min susirinkime nebuvo mirtinos tylos, nebuvo girdėti tik pavaduotojo balso, o visi klegėjo, visi dalinosi įspūdžiais, visi šypsojosi, laidė juokelius. O kadangi tą kart dar ir darbo diena buvo patrumpinta dėl to kad buvo Jūros šventė, tai visi buvo kaip aš sakau „apsipatenkinę“. Džiaugiames pavykusiu team buidingu ir jau sukame galveles ką dar tokio paprasto ir lengvo galima sumąstyti komandos tvirtinimui. Ką organizuoja jūsų įmonės/organizacijos? Pasidalinkit patirtimi.

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 59, šiandien: 1)

One thought on “Team building”

  1. Kartas nuo karto mūsų „staffe” pasirodo skelbimai apie organizuojamą boulingą, deja, dėl tam tikrų priežasčių mažai kas iš paprastų darbuotojų į jį eina. Nėra pas mus to kryptingo team-buildingo, tačiau ir pastangos yra gražu.

    Prieš kelis mėnesius mes patys susiveikėm tokį pasibuvimą, susitikom „lėktuve” (Pizza Jazze Savanorių RIMI, taip, labai simboliška oro uosto darbuotojams), pavalgėm, atsigėrėm alaus, pašnekėjom, pabuvom. Buvo iš tiesų gerai.

Parašykite komentarą