Verslo žaidimai #2

gameKelio atgal nėra. Šiandien užregistravau savo komandą į Peak Time. Norisi paragauti tarptautinio konkurso skonio.

O kaip sekėsi konkursuose kuriuose dalyvavau praeitais metais? Negaliu pasigirti ypatingais laimėjimais, bet buvo įdomu ir manau įgavau naudingos patirties.

Verslauk. Kaip jau minėjau anksčiau patekau tarp 10 geriausių Klaipėdoje. Tačiau nusprendžiau finalinio darbo nesiųsti ir nepretenduoti į prizą. Mano motyvas paprastas – atidaryti įmonę 10000Lt yra mažai, daugiau pinigų neturiu, Lietuvoje krizė, bet kokiam verlui dabar ne pyragai, o naujam išvis nėra šansų. Matyt nevien aš taip galvojau, nes iš mūsų 10 tik 4 atsiuntė galutinius verslo planus. Konkursas laikomas neįvykęs. Ką gavau? Kelis nemokamus seminarus bei dar kartą pasipraktikavau rašyti verslo planą.

Idėja2008. Dalyvavau su komanda. Kūrėme reklamos strategiją įmonei Ditmos projektai. Praėjome visus etapus iki važiavimo į Litexpo. Dėja ten mums nepasisekė ir nieko nelaimėjome. Visgi gavome padėkos raštus bei dovanų čekį pavalgyti vienoje populiarioje picerijoje. Ką dar gavau? Prisiverčiau pasimokyti dirbti su photoshop ir coreliu, nes man teko ta dalia kurti visus lankstinukus bei plakatus.

Invest Game. Tikrai naudingas žaidimas, deja po atostogų visai nebeturėjau jam laiko. Kadangi daugelis biržų dirba ryte, o man ryte paskaitos, tai pastoviai nespėjau daryti sprendimų. Mečiau. Bet kitais metais vėl dalyvausiu. Ir kitiems siūlau. Verta.

Žiūrėsime kaip mums seksis Peak Time dalyvauti. Laikome špygas. Kadangi einame su mintimi jog svarbiausia dalyvauti ir stengtis iš to išmokti kuo daugiau, tai bet kokiu atveju mums tai naudinga. O jūs dalyvausite Peak Time?

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 43, šiandien: 1)

One thought on “Verslo žaidimai #2”

  1. Esu Martynas, internete labiau žinomas kaip Gerionas arba MJB, labai mėgstu filmus, esu jų peržiūrėjęs labai daug ir tikiuosi dar daugiau peržiūrėti ateityje. Mėgstu muziką, ypač roką ir metalą, tačiau kartais pasiklausau ir pop’so ;). Kartais paiimu į rankas knygą ir ją paskaitau, tačiau tam lieka labai mažai laiko (futbolas, draugai ir t.t. suryja visą laisvalaikį). Sportuoju t.y. žaidžiu futbolą ir manau, kad esu visai nieko žaidėjas :). Be futbolo dar aktyviai domiuosi krepšiniu, F-1 ir tenisu.

Parašykite komentarą