Vietoj blogoramos, vaikų ir kompo

Kaip Xawiers konstatuoja faktą jog pampersai yra daug šauniau nei bloginimas, taip aš turiu pripažinti jog kartais nesigailiu užvertusi laptopo dangtį ir pabėgusi į realųjį gyvenimą. Ir nė kiek nesigailiu jog neparašiau savo blogoramos, kurią lyg ir žadėjau rašyti kiekvieną savaitę. Na, bet užtenka jog Karolis sąžiningai parašo.

Taigi ką aš skaičiau veikiau šį savaitgalį?

Penktadienį kankinau tetės mersą besimokindama normaliai važinėtis automobiliu su mechanine pavarų dėže(kolkas moku tik su automatine, o nusprendžiau dabar teises laikytis). Aiškiai suvokiau vieną dalyką – nesvarbu, jog man patinka greitis, bet pirmas mano automobilis bus tik su automatine pavarų dėže.

Šeštadienį buvau aviacijos šventėje Šiauliuose. Buvo žiauriai karšta, tad ilgai neužtrukom. Visgi, pašmirinėjau tarp karinių lėktuvų, paspoksojau į uniformuotus vyriškius, pasiklausiau vyrų išvedžiojimų kiek kuris lėktuvas gali „patempti“ ir krūvą man nesuprantamų frazių pilnų skaičių.

Supažindinau savo giminę su UNO kortų žaidimu. Visi įsitraukė taip, kad net draugiškai parėkėm vienas ant kito, o maistas azartiškai nusiteikus buvo net skanesnis. Hmm, įdomu ar KaVeikti turi skyrelį apie žaidimus, reiks pasiieškoti daugiau gerų žaidimų giminės baliams.

Maistas keptas lauke grilyje yra daug skanesnis nei orkaitėje ar keptuvėje. O mano katytė nusprendė jog grotelės yra daug skanesnės nei kepsnys. T.y. buvo atrasta dar viena mano katės funkcija: grotelių laižytuvas – valytuvas.

Sako girtiems kartais painiojasi liežuvis, painiojasi vardai. O aš būdama blaivi kelis kartus pavadinau pusseserės vaikiną Gytį Dariumi. Giminėj kilo įtarimas kas tas Darius. Man pačiai irgi – nes nė vieno Dariaus mano aplinkoj nėra…

Jau įpratau jog Heka „prisirenka“ erkių. O štai šeštadienį ir man pačiai įsisiurbė pirmoji erkė gyvenime. Žiuriu į tą žaizdelę dabar kas valandą ir laukiu – paraudonuos, neparaudonuos? Užsikrėčiau, neužsikrėčiau? Teks „maukt“ saujom antibiotikus ar ne? O ir uodai mane „pašventino“. Žiauriausia, kaip jie sugeba per kelnes ir apatines kelnaites į užpakalį įgelti?..

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 66, šiandien: 1)

2 thoughts on “Vietoj blogoramos, vaikų ir kompo”

  1. Žinai, su tom blogoramom tai rimtai truputį šnipštas gaunasi. Aš ir galvoju, kad gal palikti šį reikalą vienam Karoliui ir viskas… Na, kad vieną aiškią turėtume ir tiek. Nžn dar pati bandysiu rašyti, ar ne.
    O be to va ir pati matau, kad toks tavo aprašymas- ką tu veikei, man gavosi įdomesnis, nei blogorama- ką skaitei…
    UNO kortos- jio, labai azartiškas ir įdomus žaidimas! Mes jau jį šeimoje seniai atradom ir pliekdavom oi oi oi. Dar giminei visai tinka Jenga, šarados. Ai dar neseniai žaidžiau strateginį žaidimą- „Katano salos naujakuriai”- labai vertas dėmesio.
    O portale KaVeikti.lt jei ieškosi, tai rasi ne apie stalo žaidimus, bet šiaip daug žaidimų kortomis, veiksmo žaidimų, apgavysčių, susipažinimo žaidimų ir t.t. 😉

Parašykite komentarą