Kur mano žiema?

Mane psichologiškai veikia saulė už lango. Ne, nesiskundžiu – man patinka kai yra šilta, saulutė šypsosi ir ore užuodi pavasarį. Tačiau veikia ta prasme, kad kalendorius vis dar rodo vasario 4d. Šiemet nepasidžiaugiau žiema. Visai! Klaipėdoje sniego bendrai sudėjus gal buvo 3 dienas.
Dažniausiai sniegas ištirpsta po pusvalandžio. Šiauliuose buvo gal 4 dienas. Ištirpsta per 3 val. Anykščiuose dėdė sake kad sniego kartais būna. Ištirpsta per dieną. Vilniuje panašiai kaip Anykščiuose.

Štai šį savaitgalį pati trenkiausi iš Klaipėdos į Anykščius, taigi mačiau tai pati savo akim. Klaipėdoje nebuvo nė gramo sniego, Šiauliuose sniego ir šalnos pėdsakų galima buvo pamatyti grioviuose ir upių vagose. Už Panevėžio laukai buvo „bliednai“ padengti
sniegeliu… Bet apskritai – žiemos nėra.

Kur tos žiemos kur per pusnis brisdavom iki parduotuvės? Kur tos žiemos kur šalčiai būdavo iki 25laipsnių ir galėjom neiti į mokyklą? Kur tos žiemos kai galėjom lipdyti sniego senius ir čiuožinėti nuo kalniukų? Ah…

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 33, šiandien: 1)

One thought on “Kur mano žiema?”

  1. pasaulis keiciasi ir nieko čia nepadarysi, matyt vadinamas šiltnamio efektas. Tokia neŽiema man irgi nepatinka, bet jau gal antri metai tokie tai baigiu iprast. Šunys ir kariami pripranta.

Parašykite komentarą