Pelėsiais ir kerpėm… ir beveik žalia

Tuborg Green Rock Castle buvo mano ilgai lauktų atostogų pradžia. Nors kai kur tai buvo vadinama festivaliu, tai buvo tiesiog koncertas didingos Trakų pilies kieme. Vykau į Trakus su dviem draugėmis. Man pagrindinis motyvatorius vykti buvo Apocalyptica. Mano vaizduotėje rausvas vakarėjantis dangus, nuo ežero vėjo atpūsta vėsa, aukštos pelėsiai ir kerpėm paženklintos gynybinės pilies sienos puikiai derėjo su Apocalypticos muzika ir energija. Dėl tos valandos su Apocalyptica praignoravau visus koncerto nesklandumus.

O nesklandumų būta. Pirmiausia pernelyg ilgas pats koncertas. Koncertavo keturios grupės – Žas, Bix, Apocalyptica ir The Rasmus. Kiekviena grupė turi susiderinti ir pasiruošti instrumentus, aparatūrą. Tad tarpai tarp grupių pasirodymo po pusę valandos. Ką veikti? Gerti alų? Sėdėti ant žvyro? Tuborg alus manęs neužkabino, o nuo sedėjimo ant žvyro per pertraukas mano užpakalis kaip reikiant atbuko 🙂 Visgi Apocalyptica tai atpirko.

Didžiausias nusivylimas buvo The Rasmus koncertas. Po įspūdingo Apocaliptica pasirodymo ne kiekvienam būtų lengva jiems prilygti. O čia dar kažkas su garsu pasidarė – visiškai nesigirdėjo vokalisto, instrumentai jį visiškai
užgožė. Keisčiausia jog net po kelių dainų garso operatoriai(ar kaip jie ten vadinami) nesusivokė jog kažkas netaip ir minios plūstančios prie išėjimo nepastebėjo… Koncerto pabaigos aš taip pat jau nelaukiau.

Reklamoje deklaruojamos žalios pilies nepastebėjau. Na buvo žalia, bet aš tikėjausi žalesnės 🙂 Vaizdų projekcijos buvo ryškesnės nei ta žaluma.

Su salyga jog Trakuose planavau ir praleidau visą savaitgalį, o vykau ne vien į koncertą, laikau koncertą geru. Jei bučiau sukorusi tokį kelią vien dėl koncerto – spjaudyčiausi kaip reikiant.

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 48, šiandien: 1)