Rusai puola!

Vakar nuo ryto dar net nežinant apie hakerių atakas tai buvo pagrindinė dienos tema.
Ryte prie puodelio kavos klausiausi pažįstamo iš Zoknių(pavadinkim jį Tomu) apie NATO bazę Šiauliuose ir jo išmąstymus kad karas bus(prasidės iki 2014). Anot Tomo Amerikiečiai ir kitos NATO šalys investuoja daug lėšų įkurdindami savo karinę bazę Lietuvoje (prisidengdami NATO sienos saugojimu). Pastaruoju metu Zokniuose įsikūrusi NATO karinė bazė statosi, tvirtina sienas, gynybinius įtvirtinimus, taiso pakilimo takus ir dar daro velniai žino ką. Sujudimas pastebimas. Kadangi Tomas dar ir seka žinias skelbiamas Rusijos teritorijoje, tai sakė jau girdėjęs pranešimus, jog rusai atidžiai stebi veiksmus prie Šiaulių esančiuose Zokniuose ir savo „gynybinius pabūklus“ jau nukreipė į Zoknius…
Pokalbis buvo įdomus. Nežinau kiek tai tiesa, kiek ne, bet jei tiesa, tai esmė tame jog amerikiečiai perkelia karą su Rusiją į Lietuvos teritoriją. Pažiūrėsim kaip čia bus iš tikro.

O kas vyksta dabar? Štai vakar nuvilnijo rusų hakerių ataka prieš lietuviškus tinklalapius. Jau buvo daug blogerių rašančių, Andrius net rimtą sąrašiuką pateikė. Iš pradžių susidarė įspūdis jog jie atakuoja masiškai ir šimtai tinklalapių nulaužta. Vėliau, kaip paaiškėjo jie taikė ne į konkrečius tinklalapius(na gal tik į valstybinius konkrečiai taikė), o rado porą Hostex serverių su spragomis ir pasinaudoję tuo per kelias min „paženklino“ kelis šimtus tinklalapių. Atrodo tuo vakarykštė ataka ir baigėsi.

Kas man labiausiai patiko, tai žiniasklaidos pateiktos žinios. Vakar vakare per žinias buvo „rusų hakeriai planuoja atakas“ (kai jau Hostex buvo nulaužtas) ir kažkokio politiko(a ne Kirkilas?) pasakymas, kad Lietuvai nebaisūs tokie grasinimai, nieko jie nepadarys. Šiandien ryte per radiją važiuojant automobiliu išgirdau tik tai kad įsilaužta į porą valstybinių organizacijų tinklalapių ir Viešųjų ryšių tarnyba tiria kas taip galėjo pasielgti.

Įdomu kas bus toliau. Po vakar dienos į mano skaitomiausių tinklalapių sąrašą pateko informacijosapsauga.lt, nes manau(tikiuosi) ten bus galima rasti istorijos apie rusų hakerių atakas tęsinį.

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 48, šiandien: 1)

4 thoughts on “Rusai puola!”

  1. Kad amerikiečiai ruošiasi karui su rusais Lietuvos teritorijoj – įdomi versija. Tik tikėkimės, kad klaidinga.

  2. 😀 whahaha

    beje kultūros mėgėja – atrodo moteriškos lyties esate, važiuodama o ne važiuojant automobiliu 😉 oi dabar užknisiu jei nuspręsiu RSS skaityti 🙂

  3. Kaip programuotojas, nebūsiu originalus ir pasakysiu: jei bus baisus noras, nulauš viską. Nes suprogramuoti tokios sistemos, kurios nebūtų įmanoma nulaužti – neįmanoma.

Parašykite komentarą