Suvirškintos mintys iš Login2009

as

Tie kas nebuvo Logine galėjo stebėti bloginančius gyvai Andrių, Karolį ir Gediminą(kas dar blogino gyvai?)O aš labiau norėjau susikaupti klausymui ir tik pasirašyti trumpas citatas, kad vėliau prisiminčiau.

Apskritai konferencija buvo diiiiidelė. Gal kiek per didelė. Ta prasme, kad tai nebuvo vien tik tinklaraščių autoriai ar interneto žinovai bei entuziastai. Buvo ir žalių verslininkų ar šiaip žmonių kurie visai „neįsipaišė” į auditoriją. Nenoriu nieko įžeisti, bet mano stereotipiniu mąstymu, viena garbaus amžiaus moteriškė kurį laiką sėdėjusi eilėje priešais mane tikrai neturėjo žalio supratimo apie ką eina kalba. Pirmą kartą važiavau į konferenciją, tad negaliu lyginti su praeitomis, bet iš ne vieno girdėjau jog prieš tai buvusios konferencijos buvo jaukesnės, nors ši buvo profesionalesnė.

Besiklausydama užsirašiau keletą citatų kurios man patiko arba sukėlė kažkokias mintis.

„facebook nera socialinis tinklas, tai irankis” Džiugas. – logiškai mąstant tai įrankis padedantis kurti socialinį tinklą. O kas tuomet yra socialinis tinkas? Kokios jo ypatybės? Jei atmetame „įrankius”(twitter, facebook, etc) kas lieka, kas yra socialinio tinklo branduolys? Žmonės?

„Human rank yra svarbiau už page rank” Džiugas – kalbant apie tai, kad žmonių įvertinimas tinklaraščiams yra geriau nei statistinis įvertinimas Google paieškos sistemoje. PR nėra svarbu – svarbu ar žmonės skaito tavo blogą, ar jis jiems patinka ir ar jie rekomenduoja jį savo draugams.

„They retweet your retweets” 🙂 pasakė Arturs Mednis kalbant apie twitter profilio populiarinimą. Jei kažkas parašo kažką įdomaus, tu retweetini, kažkas iš tavo pasekėjų tai retweetina, taigi kuriamas tinklas, kurio dėka tweetą pamato daug daugiau nei vieno žmogaus sekėjai.

„Anonimas neturi vertes, matomumo, patikimumo” – Artūras Olšauskas jei norime būti prisiminti, pastebėti ir suprasti negalime būti anonimai.

„Kokia įmonės lytis?” – registruojant įmonę, projektą socialiniame tinkle reikia užpildyti standartinę anketą: kokia lytis, amžius, ko ieško ir pan. Taip iš naujo atrandamas brand‘as.

„tinklaraščiai netaps žiniasklaida ta tikrąja prasme” – teigė Račas, o Sapranavičius užtikrintas jog „blogai su žiniasklaida  konkuruos nebent kitame gyvenime”.

„sukurkite tinklalapį alpinistam su trikojais šunimis veganais” – Darius is Gauminos siūlė mums verslo planą. Kitaip – ieškokite savo nišos, nekonkuruokite ten kur jau yra didelė konkurencija, specializuokitės.

Apskritai daugelį kalbų susiurbiau į save su malonumu. Buvau daug kas žinoma, tačiau atrasta ir kažkas nauja, sukirbėjo minčių, atsirado įkvėpimas ir paspirtis kažką keisti. Beje, Donskį reikėjo leistį kalbėti pradžioje(Ričardo idėja). Jo filosofiniai pamąstymai pačioje pabaigoje mūsų apsunkusioms smegenims jau buvo per sudėtingi. Beje, kaip jau rašiau į Blakę „suprantu jog teks kartoti literatūros kursą…”

Jūsų neblaškę Blakės ekranas? Kažkaip kyla mintis jog galėtume visi susėsti, tylėti ir rašyti į ekraną. Mane asmeniškai jis blaškė, nes norėjosi tik skaityti komentarus ekrane ir atrašinėti. Vienas žmogus susipažinus net mestelėjo „ai, tai čia tu ta zavinta kur daug rašė” – matyt tikrai daug rašiau jei jau pastebėjo. Taigi ekranas buvo saldi pagunda kuri atitraukinėjo akis nuo pranešėjo.

O šiaip buvo smagu. Neskaitant kelių smulkmenų manau tai buvo vykęs renginys. Šiaip jaučiausi keistai įmesta į katilą nepažįstamų žmonių, bet tai tik smulkmena. Išgeriau Sexy Cola – nieko ypatingo nepajutau. Kola kaip kola, t.y. limonadas. Linkėjimai pasilikusiems afterparty! Atidaviau savo bilietą Justinui, kad galėtų gauti nemokamų gėrimų. Prisirinko jis jų nemažai, tai spėju nusigers neblogai. Bet negi gaila?

Didelis dėkui Karoliui už tai kad vežė, ir Andriui, Ričardui bei Lukui už kompaniją 🙂

PS. aš pasirodo dar buvau užfiksuota 15min fotografo 🙂 Nuotrauka iš ten ir paimta. Mano skins.lt skinu papuoštas kompiuteris švietė iš toli 🙂

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 71, šiandien: 1)

8 thoughts on “Suvirškintos mintys iš Login2009”

  1. Ar šalia kartais ne Dainius sėdi? Labai jau panašus į vieną pažystamą kurio vardas Dainius 😉

  2. Patiko man mintys užrašytos Tavo. Vertinga! Ačiū.

  3. Ok, atsiprašau už savo neišprūsimą. Einu skaityt Tetos Sigitos blogo.
    O šiaip tai buvo tik pavyzdys. Buvo daugybė žmonių kurie nemokamai gavo pakvietmus iš įvairių įmonių ir ėjo šiaip. Pati kelis žinau kelis exkolegas, kurie interneto net nevirškina ir nesupranta, bet važiavo, nes tai buvo proga neit į darbą 🙂

  4. Aš puikiai supratau apie ką tu. Tiesiog norėjau pataisyt, kad visi suprastume apie ką kalbame 🙂

Parašykite komentarą