“Labas rytas” jau automatiškai yra prieštaringas žodžių junginys. Kaip „rytas“ gali būti „labas“(„labas“ reiškia „geras“)? O dar pirmadienį? Kai visi giliai viduje jaučiamės maždaug taip:
(© care2)
O kaip jaučiatės jūs?
Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 940, šiandien: 1)
Aš tai labai gerai jaučiuosi, nes [darbo] savaitė truks tik 3 dienas 🙂
mano darbo savaitė truks 4 dienas. Nes tarptautinę darbo dieną – dirbsime. Su Žavinta sutinku. Man rytas niekada ne labas jei prikelia žadintuvas.
Karoli, tau gerai, trumpa savaitė, o man ketvirtadienį kaip tyčia egzaminai. Taigi kaip ir Salomėja laisvadienio neturėsiu…
Penkias dienas per savaitę pabundu su žadintuvu, tad darbinę formą įgaunu tik po kokio pusvalandžio. Va savaitgaliais tai rytas buna labas 🙂 Nes keliuosi kada noriu, ty. apie 11 -12 val.
kažkaip ilgai ir stipriai miegojau. vos atplėšiau akys. Bent kiek pajudėjęs ten ir šen iškart įgavau darbinę pirmadienio formą
Geros savaitės 🙂
Chi, atrodčiau gal panašiai su ta boružėle plaukuouse ropinėjančia, nes vakar buvo tokia laba diena, tinkanti voliotis ant žolės 🙂
Išties man būna ta veido grimasa panaši, bet gal tik kokias 3 min, kol išsibudinu… Po to šuns rytiniai sveikinimaisi, krosiukas, dušas…… na ir ta šypsena natūraliai pražysta ir rytinis mano geriamos kavos puodukas jau išsišiepęs būna 🙂
Šįryt pabudau išmiegojęs vos ne 12 valandų, tai buvau labai linksmai ir darbingai nusiteikęs.:-) Bet čia tik šį rytą, šiaip pirma mintis yra mesti abu žadintuvus kuo toliau nuo savęs. Ir koks piktas esu! Bent jau pirmas penkias minutes. Na gal daugiau. 🙂 O šiaip pastebėjau, kad miegojęs 6-8 valandas atsikeliu sunkiau ir esu piktesnis, bet gerokai paskui darbingesnis nei miegojęs gerokai ilgiau.